Ar Dievu uz pusēm
Ir dzintari, kuriem Dieva zīme (trīsstūris ar rotātu virsotni, proti, bezgalības mezglu) ir no abām pusēm. Ir, kuriem tikai no vienas - parasti tajā, kas vērsta pret valkātāju pašu. Pret pārējiem tad slejas Jāņa zīme - cilvēka varēšanas, vīrišķā spēka, aktivitātes un auglības simbols. Abas kopā, kur dzintars kā starpnieks, tās veido salikumu, kas atspoguļojas teicienā par dzīvi - ar Dievu uz pusēm.
- Kā tev iet? Kā dzīvojas? - Ar Dievu uz pusēm. (Lūgums nejaukt ar teicienu - kuļas kā pliki pa nātrēm.)
Tas nozīmē, ka ikviens uzņemas savu atbildības daļu - Dievs dara savu darbu, cilvēks savu. Cilvēks nejaucas, kur nevajag, un Dievu netēlo, bet atbild par sevi, savu dzīvi un dara, kas jādara, negaidot, ka viņa vietā to padarīs kāds cits. Un arī Dievs neatstāj ne cilvēku, ne savus pienākumus novārtā.
Dievs ar cilvēku, cilvēks ar Dievu dzīvo uz pusēm, kopā, sadarbojoties. Rāmi lēnām. Augšpusē dimanta mezgls ar bezgalīgu pinumu kā dzīves enerģijas nerimstošais plūdums. Apakšpusē seši mezgli kā veseluma un veselības skaitlis. Tu esi vesels, kad esi vesels viens ar sevi un Dievu, un pasauli, kas jums abiem uz pusēm.